0,00 zł
Strona głównaLed bar zakrzywione
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

Led bar zakrzywione

Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
Cena
Wyświetlanie od 0 do 0 (z 0 pozycji) Stron:  0 
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
Lub wybierz poniższe opcje:

Oferujemy:

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór mocnego oświetlenia LED, listw led bar, led bar do samochodów off road, maszyn budowlanych i rolniczych a także łodzi, lampy robocze oraz wiele innych. Zapraszamy na stronę.

LED bar zakrzywione

Proponowane przez nas lampy LED Bar zakrzywione sprawdzą się idealnie w każdego rodzaju warunkach - nawet tych najcięższych. Oferta detoxled.pl obejmuje lampy zakrzywione w łuk o różnej długości, szerokości i mocy. Dzięki szerokiemu asortymentowi można wybrać więc produkt zgodny z oczekiwaniami oraz zapewniający najlepsze źródło światła.

Funkcjonalność i design

Tym, co wyróżnia oferowane lampy LED o kształcie przypominającym łuk, jest ich niezawodność, łatwy montaż, a także wysoka jakość wykonania poszczególnych elementów: obudowy i soczewek. Są bowiem odporne na niekorzystne warunki, takie jak chociażby wstrząsy czy skoki napięcia. Ponadto diody led tego typu charakteryzuje długa żywotność i odporność na przepalanie. Wszystko to przekłada się na bezawaryjne działanie całej lampy. Ważne jest aby przy montażu dobrać odpowiednio mocne metalowe uchwyty w celu zapewnienia sobie bezpieczeństwa.

Oświetlą wszystko, co chcesz

Najważniejszą cechą oferowanych lamp jest emitowanie czystego, białego światła, zapewniając tym samym lepszą widoczność i odpoczynek dla zmęczonych oczu. Światło pozbawione jest martwych punktów. Lampy LED Bar zakrzywione mogą składać się z dwóch , trzech lub nawet czterech rzędów bardzo intensywnych diod LED. Godnym podkreślenia jest fakt, że nawet gdy jedna z diod przestanie działać, nie wpłynie to na pracę pozostałych. Aby dokładnie dobrać najlepszą lampę, należy zapoznać się z parametrami poszczególnych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą a przed zakupem zapraszam do indywidualnych konsultacji w celu dobrania jak najlepszego produktu do własnych wymagań. Polegaj na mojej wiedzy i doświadczeniu.

Led bar zakrzywione
Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ