0,00 zł
Strona głównaLed bar zakrzywione3Row 1TC-9D
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

3Row 1TC-9D

Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
Cena
Wyświetlanie od 0 do 0 (z 0 pozycji) Stron:  0 
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
Lub wybierz poniższe opcje:

Oferujemy:

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór mocnego oświetlenia LED, listw led bar, led bar do samochodów off road, maszyn budowlanych i rolniczych a także łodzi, lampy robocze oraz wiele innych. Zapraszamy na stronę.

Spośród wielu rodzajów led barów  seria o oznaczeniu 1T cechuje się ciekawy  wzorem oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Led bary te z uwagi na swoją konstrukcję posiadają 3 rzędy ledów ułożonych jeden nad drugim tz. 3row,  Źródłem  światła led bara odpowiadają ledy typu cree  9D 1W każda. Led bar pracuje w zakresie 10-30V wiec może być zastosowany w maszynach rolniczych czy sprzęcie budowalnym. Led bar emituje światło typu combo, czyli doświetla zarówno boki i doskonale świeci w dal. Można zobaczyć i porównać to z innym modelami. Mocowania są usytułowane na bokach i są w stalowym kolorze, w zestawie  śrub montażowych. 

Możliwość mocowania uchwytów „do środka” dzięki temu zyskujemy miejsce montażowe rzędu 6-7 cm.

 

Oferta led barów z tej serii zaczyna się od 22” – czyli około 56cm , tyle mniej więcej ma tablica rejestracyjna i potem kolejno, 32”- 81cm, 42”- 107cm, 50”- 127cm i 52”-133cm, przy czym  są to orientacyjne wymiary samych led barów bez uchwytów. Ta seria jest w wersji zakrzywionej ( curved) oraz prosta(  straight).  

3Row 1TC-9D
Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ