0,00 zł
Strona głównaStarter do autaJump Start
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

Jump Start

699,00 zł

Producent: Autowit
Wysyłka:24 godziny
Produkt dostępny (5 szt.)
Waga:2.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Przedstawiam bezakumulatorowy rozrusznik z superkondensatorem który zapewnia ponad 100 tysięcy cykli ładowania.

 Uruchamia:

silniki benzynowe  do 7.0 L 

silniki diesla do 4.0L

 z instalacją 12V  

 

 

Maksymalne napięcie  15,5V

-Szczytowy prąd rozruchu 800A

Ładowanie 

  • 12V około 3 minut
  • 6v około 20 minut
  • 4,V około 30 minut

Waga 1 kg

Wymiary w mm  265x115x45

 W zestawi


  • Etui przenośne
  • Kable do akumulatora
  • Kabel do ładowanie z gniazda zapalniczki
  • Kabel do ładowania usb
  • Instrukcja wersja En

Jump Starter to bezakumulatorowy rozrusznik z superkondensatorem, booster do samochodu zapewniający ponad 100 tys. cykli ładowania. Z jego pomocą bezproblemowo uruchomić można silniki benzynowe do 7.0 L, silniki diesla do 4.0 L oraz z instalacją 12 V. W zestawie z przedstawionym na tej podstronie urządzeniem rozruchowym Jump Starter znajduje się urządzenie , przenośne, bardzo estetyczne etui, które pozwoli na łatwe schowanie rozrusznika i jego przeniesienie w inne miejsce, niezbędne kable do akumulatora, kabel do ładowania z gniazda zapalniczki, kabel do ładowania USB oraz instrukcja obsługi w wersji angielskiej.

Jump Starter - nowatorski rozrusznik

Co wyróżnia booster do akumulatora Jump Starter od innych, dostępnych na rynku? Przede wszystkim należy pamiętać, że jest to produkt niezwykle zaawansowany, który różni się od typowych starterów. Nie jest baterią, którą należy naładować za każdym razem, gdy będziemy chcieli jej użyć. Obsługa Jump Starter jest niezwykle prosta. Urządzenie należy podpiąć, zgodnie z polaryzacją poprzez dołączone kable. Następnie, całość podłączamy do akumulatora. Na wyświetlaczu ukażą się odpowiednie informacje, obejmujące napięcie naszego akumulatora, a także stopień naładowania baterii. Po naładowaniu charakterystyczne „piknięcie” poinformuje nas o gotowości urządzenia do użycia.

Po wciśnięciu przycisku START znajdującego się na urządzeniu usłyszymy odliczanie 10 sekund. Po tym czasie, w ostatniej sekundzie oraz przy najdłuższym sygnale uwalnia się ładunek prądu, który został zgromadzony w baterii. Następnie możemy już z powodzeniem uruchomić samochód.

Maksymalne napięcie boostera - urządzenia rozruchowego do samochodu Jump Starter wynosi 15,5 V, a szczytowy prąd rozruchu to 800 A. Ładowanie baterii opisywanego rozrusznika jest niezwykle szybkie i zależy od napięcia zasilającego. W przypadku 12 V są to ok. 3 minuty, 6 V to ok. 20 minut, natomiast 4 V to ok. 30 minut.

Waga boostera do akumulatora to 1 kg, natomiast wymiary podane w mm: 265x115x45.

Skrócona robocza-instrukcja urządzenia: 

Wystarczy podpiąć do baterii dołączone  kable  i zgodnie z polaryzacja następnie do akumulatora. W tym czasie bateria ładuje się co widać na wyświetlaczu. Pojawia się napięcie akumulatora  i procent naładowania baterii. Po naładowaniu daje znak „piknięciem” że jest gotowa do użycia. Wciskamy przycisk start i  słyszymy jak urządzenie odlicza sobie 10 sekunda i w ostatniej sekundzie przy najdłuższym sygnale uwalnia się ładunek prądu zgromadzony w baterii.  Po nim uruchamiamy  samochód.

Liczba recenzji: 1

opinie z allegro

Data dodania: 26 września 2021

genialne urzadzenie Urządzenie na kondensatorach typowo do rozruchu daje chwilowy mocny strzał amperowy, wiele wydajniejszy niż podobne tańsze urządzenia ale na ogniwach bateryjnych. Dodatkowy plus odnoście zastosowanego kondensatora to bardzo szybkie i uniwersalne ładowanie, można ładować z akumulatora samochodowego, który uruchamiamy. Wydajność, szybkie ładowanie, solidne przewody Auto odpaliło bez problemu i o to chodziło, POLECAM! Kupiłem, aby w razie problemów z akumulatorem mieć święty spokój ;) a podobno jest on bezcenny. Jeśli możecie wydać taką kwotę, to warto potraktować to jako „ubezpieczenie” na wszelki wypadek. 1

Ocena: 5/5

Napisz recenzję
 
Klienci polecają również:
Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ